|
||||||||||||
Turklasse | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR | 11012 | SY Bonnie | Bavaria 38 AC | Frode Johnsen | Kongelig Norsk Seilforening | 0.5 | 1 | 0.5 | 0 0 |
||
2 | NOR | 11135 | Siv | Oceanis 343 Clipper | Arne Inge Kleiven | Os Seilforening | 3.0 | 2 | 3.0 | DNF DNF |
||
|
||||||||||||
|
||||||||||||
LYS t.o.m 1,24 | Antall påmeldte : 9 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
1 | NOR | 4352 | Shiraz | CUMULUS | Gordon Wright | Askøy Seilforening | 1.0900 | 1.0 | 3 | 3.0 | 1 3 |
|
2 | NOR | 192 | Exena | Express | Carl Johan Wickmann | Bergens Seilforening | 1.1200(USP) | 2.0 | 5 | 5.0 | 2 5 |
|
3 | NOR | 3671 | Lady K. | COMFORTINA 32 | Bjørn Eliassen | Os Seilforening | 1.1400 | 3.0 | 10 | 10.0 | 3 10 |
|
4 | NOR | 5484 | Tina for II | MIXER CR | Svein Skoglund | Os Seilforening | 1.1600 | 4.0 | 12 | 12.0 | 4 12 |
|
5 | NOR | 6760 | Ølle Bølle | MAXI 999 | Ole-jørgen Michelsen | Askøy Seilforening | 1.1500 | 5.0 | 13 | 13.0 | 5 13 |
|
6 | NOR | 7298 | Ina Kristine | NESSY 94 SPESIAL | Janet Lepsøy | Os Seilforening | 1.1600 | 6.0 | 14 | 14.0 | 6 14 |
|
7 | NOR | 8801 | Ollie Royal | FINNGULF 38 | Svein Andre Hol | Askøy Seilforening | 1.2400 | 7.0 | 16 | 16.0 | 7 16 |
|
8 | NOR | 10990 | Merelle | First 31.7 LR | Sigbjørn Paus | Os Seilforening | 1.2000 | 8.0 | 20 | 20.0 | 8 20 |
|
9 | NOR | 12136 | Synzygus | Oceanis 331 Clipper | Øyvind Hauge | Os Seilforening | 1.1700 | 9.0 | 26 | 26.0 | 9 26 |
|
|
||||||||||||
|
||||||||||||
LYS U/Spinnaker | Antall påmeldte : 0 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
|
||||||||||||
|
||||||||||||
LYS Doublehanded | Antall påmeldte : 14 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
1 | NOR | 144 | X-Lisa | Express | Jan Åge Langeland/Greta Blakstad | Bergens Seilforening | 1.1100 | 1.0 | 1 | 1.0 | 1 1 |
|
2 | NOR | 12129 | Vito | Hanse 320 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | Ran Seilforening | 1.1500 | 2.0 | 4 | 4.0 | 2 4 |
|
3 | NOR | 12514 | Storm | ELAN 37 | Jørund Fjøsne/Svein Nødttveit | Stord Seilforening | 1.2800 | 3.0 | 6 | 6.0 | 3 6 |
|
4 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Jan Vidar Nordstrand/Torvald Fossestøl | Nordhordland Seilforening | 1.2600 | 4.0 | 7 | 7.0 | 4 7 |
|
5 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | Askøy Seilforening | 1.2100 | 5.0 | 8 | 8.0 | 5 8 |
|
6 | NOR | 10615 | Stella | Sun Fast 37 | Nils Midtseter/Terje Eltvik | Os Seilforening | 1.2300 | 6.0 | 9 | 9.0 | 6 9 |
|
7 | NOR | 11921 | Silje | Sun Od 40.3 | Roy Nilsen/Siri Matre | Stord Seilforening | 1.2000 | 7.0 | 18 | 18.0 | 7 18 |
|
8 | NOR | 10921 | Tigergutt | Elan 37 | Pål Øyvind Holst/John Elter | Bergens Seilforening | 1.2800 | 8.0 | 19 | 19.0 | 8 19 |
|
9 | NOR | 11873 | Scirocco III | GRAND SOLEIL 45 | Bernt Svendsen/Øyvind Krokeide | Askøy Seilforening | 1.3400 | 9.0 | 24 | 24.0 | 9 24 |
|
10 | NOR | 11364 | Lipse | Bavaria 36 CR 01-05 grunn kjøl | Roald Skjoldal/Henrik Stubsve Skjoldal | Askøy Seilforening | 1.1800 | 10.0 | 25 | 25.0 | 10 25 |
|
11 | NOR | 10842 | Challenger | Bavaria 42 Match DK | Vidar Åsvang/ Per Lasse Reinertsen | Milde Båtlag | 1.3600 | 11.0 | 27 | 27.0 | 11 27 |
|
12 | NOR | 12115 | Puffin | HR 342 | Leif Gleditsch/ Marit H. Gleditsch | Bergens Seilforening | 1.1800 | 12.0 | 29 | 29.0 | 12 29 |
|
13 | NOR | 14531 | Tind | Bavaria 31 Cruiser | Øystein Nygård/Andreas Sumstad Arne | Stord Seilforening | 1.0900 | 13.0 | 31 | 31.0 | 13 31 |
|
14 | NOR | 10175 | Chamsiin | Sun Fast 37 | Frode Myklebust | Milde Båtlag | 1.2100 | 15.0 | 32 | 33.0 | DNF DNF |
|
|
||||||||||||
|
||||||||||||
LYS f.o.m 1,25 | Antall påmeldte : 9 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
1 | AUS | 7151 | Ocean Spirit | Farr 30 | Eirik Rosenberg | Bergens Seilforening | 1.3000 | 1.0 | 2 | 2.0 | 1 2 |
|
2 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | Os Seilforening | 1.2900 | 2.0 | 11 | 11.0 | 2 11 |
|
3 | NOR | 11754 | Flyfisk II | FIRST 40.7 | Magnus Stangeland | Austevoll Seilforening | 1.3500 | 3.0 | 15 | 15.0 | 3 15 |
|
4 | NOR | 11247 | Miss Helen | First 36.7 | Frode Rønning | Bergens Seilforening | 1.2900 | 4.0 | 17 | 17.0 | 4 17 |
|
5 | NOR | 11044 | Tussi | Bavaria 38 Match | Paul Ø. Mehammer | Os Seilforening | 1.3100 | 5.0 | 21 | 21.0 | 5 21 |
|
6 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker | Askøy Seilforening | 1.3500 | 6.0 | 22 | 22.0 | 6 22 |
|
7 | NOR | 13430 | VENI VI | Hanse 430 E | Jan Hjellestad | Bergens Seilforening | 1.3300 | 7.0 | 23 | 23.0 | 7 23 |
|
8 | NOR | 12130 | Chablis | First 44.7 | Ole Eirik Lerøy | Hjellestad Seilforening | 1.4000 | 8.0 | 28 | 28.0 | 8 28 |
|
9 | NOR | 13584 | Calluna | Bavaria 42 CR | Frode T. Haugland | Askøy Seilforening | 1.2800 | 9.0 | 30 | 30.0 | 9 30 |
|
|
||||||||||||
|
||||||||||||
Flerskrog | Antall påmeldte : 1 | |||||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng | Plasseringer | |
1 | NOR | 341 | NN | - | Jarle Sørensen | Os Seilforening | 1.6900(USP) | 1.0 | 1 | 1.0 | 1 1 |
|
|
Data fra Seil95 |