|
||||||||||||
Klasse : Turklasse Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | NOR | 11012 | SY Bonnie | Bavaria 38 AC | Frode Johnsen | 05:30:54 | 00:00:00 | 0.5 | ||||
3 | NOR | 11135 | Siv | Oceanis 343 Clipper | Arne Inge Kleiven | DNF | 3.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : LYS t.o.m 1,24 Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 9 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 4352 | Shiraz | CUMULUS | Gordon Wright | 03:55:34 | 04:16:46 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 192 | Exena | Express | Carl Johan Wickmann | 03:51:30 | 04:19:16 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 3671 | Lady K. | COMFORTINA 32 | Bjørn Eliassen | 03:54:38 | 04:27:28 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 5484 | Tina for II | MIXER CR | Svein Skoglund | 03:51:44 | 04:28:48 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 6760 | Ølle Bølle | MAXI 999 | Ole-jørgen Michelsen | 03:54:32 | 04:29:42 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 7298 | Ina Kristine | NESSY 94 SPESIAL | Janet Lepsøy | 03:52:41 | 04:29:54 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 8801 | Ollie Royal | FINNGULF 38 | Svein Andre Hol | 03:38:02 | 04:30:21 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 10990 | Merelle | First 31.7 LR | Sigbjørn Paus | 03:49:12 | 04:35:02 | 8.0 | ||||
9 | NOR | 12136 | Synzygus | Oceanis 331 Clipper | Øyvind Hauge | 04:09:59 | 04:52:28 | 9.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : LYS U/Spinnaker Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 0 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
|
||||||||||||
Klasse : LYS Doublehanded Startsignal : 2.Start Klasseflagg E | Antall påmeldte : 14 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 144 | X-Lisa | Express | Jan Åge Langeland/Greta Blakstad | 03:47:20 | 04:12:20 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 12129 | Vito | Hanse 320 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | 03:43:37 | 04:17:09 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 12514 | Storm | ELAN 37 | Jørund Fjøsne/Svein Nødttveit | 03:27:20 | 04:25:23 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Jan Vidar Nordstrand/Torvald Fossestøl | 03:30:55 | 04:25:45 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | 03:40:35 | 04:26:54 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 10615 | Stella | Sun Fast 37 | Nils Midtseter/Terje Eltvik | 03:37:19 | 04:27:17 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 11921 | Silje | Sun Od 40.3 | Roy Nilsen/Siri Matre | 03:47:58 | 04:33:33 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 10921 | Tigergutt | Elan 37 | Pål Øyvind Holst/John Elter | 03:34:02 | 04:33:57 | 8.0 | ||||
9 | NOR | 11873 | Scirocco III | GRAND SOLEIL 45 | Bernt Svendsen/Øyvind Krokeide | 03:33:13 | 04:45:42 | 9.0 | ||||
10 | NOR | 11364 | Lipse | Bavaria 36 CR 01-05 grunn kjøl | Roald Skjoldal/Henrik Stubsve Skjoldal | 04:05:05 | 04:49:11 | 10.0 | ||||
11 | NOR | 10842 | Challenger | Bavaria 42 Match DK | Vidar Åsvang/ Per Lasse Reinertsen | 03:40:10 | 04:59:25 | 11.0 | ||||
12 | NOR | 12115 | Puffin | HR 342 | Leif Gleditsch/ Marit H. Gleditsch | 04:25:48 | 05:13:38 | 12.0 | ||||
13 | NOR | 14531 | Tind | Bavaria 31 Cruiser | Øystein Nygård/Andreas Sumstad Arne | 05:09:52 | 05:37:45 | 13.0 | ||||
15 | NOR | 10175 | Chamsiin | Sun Fast 37 | Frode Myklebust | DNF | 15.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : LYS f.o.m 1,25 Startsignal : 3.Start Klasseflagg F | Antall påmeldte : 9 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | AUS | 7151 | Ocean Spirit | Farr 30 | Eirik Rosenberg | 03:17:02 | 04:16:08 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | 03:28:16 | 04:28:39 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 11754 | Flyfisk II | FIRST 40.7 | Magnus Stangeland | 03:20:01 | 04:30:01 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 11247 | Miss Helen | First 36.7 | Frode Rønning | 03:31:03 | 04:32:15 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 11044 | Tussi | Bavaria 38 Match | Paul Ø. Mehammer | 03:30:08 | 04:35:16 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker | 03:25:24 | 04:37:17 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 13430 | VENI VI | Hanse 430 E | Jan Hjellestad | 03:30:44 | 04:40:16 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 12130 | Chablis | First 44.7 | Ole Eirik Lerøy | 03:41:51 | 05:10:35 | 8.0 | ||||
9 | NOR | 13584 | Calluna | Bavaria 42 CR | Frode T. Haugland | 04:17:26 | 05:29:30 | 9.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : Flerskrog Startsignal : 3.Start Klasseflagg F | Antall påmeldte : 1 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 341 | NN | - | Jarle Sørensen | 03:38:40 | 06:09:32 | 1.0 |
Data fra Seil95 |
For uavhentede premier kontakt oss på regatta@os-seilforening.org