Løp:
Huftarøy rundt
Lengde:
24.0 Nm
Vind:
NV 4-10 M/S %
Rating:
NOR Rating tid på tid
|
Klasse : NOR Rating uten spinnaker Startsignal : 2. Start Klasseflagg F |
Antall påmeldte : 1 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
13443 |
TY |
Bavaria 39 Cruiser |
Ingjald Selland |
|
|
04:49:38 |
04:29:21 |
1.0 |
|
Klasse : NOR Rating singlehanded Startsignal : 1. Start klasseflagg D |
Antall påmeldte : 0 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
|
Klasse : NOR Rating doublehanded Startsignal : 1. Start klasseflagg E |
Antall påmeldte : 5 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
10615 |
Stella |
Sun Fast 37 |
Terje Rønning Eltvik/Nils Midtseter |
|
|
04:05:47 |
03:50:47 |
1.0 |
2 |
NOR |
11136 |
Gleden |
Maxi 1050 |
Finn Espeseth/Åse Espeseth |
|
|
04:23:08 |
04:05:45 |
2.0 |
3 |
NOR |
2044 |
Mathilda |
APHRODITE 101 |
Bjørn Rundhovde/Arne Øi |
|
|
04:43:59 |
04:09:20 |
3.0 |
4 |
NOR |
15253 |
Chamsiin |
Hanse 470 |
Frode Myklebust/Turi Myklebust |
|
|
04:19:44 |
04:20:30 |
4.0 |
5 |
NOR |
14865 |
Vito 4 |
ELAN 37 |
Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen |
|
|
04:34:14 |
04:30:56 |
5.0 |
|
Klasse : NOR Rating t.o.m 0,920 Startsignal : 2. Start Klasseflagg F |
Antall påmeldte : 4 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
7298 |
Ina Kristine |
NESSY 94 SPESIAL |
Janet Lepsøy |
|
|
04:28:22 |
04:03:24 |
1.0 |
2 |
NOR |
6760 |
Ølle Bølle |
MAXI 999 |
Ole-jørgen Michelsen |
|
|
04:44:08 |
04:13:43 |
2.0 |
3 |
NOR |
9479 |
Alida |
DUFOUR 30 CLASSIC |
Terje Klyve |
|
|
05:22:55 |
04:35:46 |
3.0 |
4 |
NOR |
2951 |
Milia |
BB 25 |
Henrik Birkeli |
|
|
06:27:55 |
05:04:30 |
4.0 |
|
Klasse : NOR Rating f.o.m 0,921 t.o.m 0,984 Startsignal : 3. Start Klasseflagg G |
Antall påmeldte : 5 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
13434 |
Marlin |
Dehler 34 SV |
Hermod Opstvedt |
|
|
04:07:06 |
04:01:10 |
1.0 |
2 |
NOR |
565 |
Rebell |
X-99 |
Tom Hansen |
|
|
04:07:00 |
04:01:33 |
2.0 |
3 |
NOR |
6874 |
Kelso |
CROWN 39 |
Jon Hardie |
|
|
04:37:32 |
04:31:42 |
3.0 |
4 |
NOR |
12136 |
Synzygus |
Oceanis 331 Clipper |
Øyvind Hauge |
|
|
04:57:32 |
04:34:55 |
4.0 |
6 |
NOR |
11364 |
Lipse |
Bavaria 36 CR 01-05 grunn kjøl |
Roald Skjoldal |
|
|
DNF |
|
6.0 |
|
Klasse : NOR Rating f.o.m 0,985 Startsignal : 3. Start Klasseflagg G |
Antall påmeldte : 8 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
13430 |
VENI VI |
Hanse 430 E |
Jan Hjellestad |
|
|
03:53:02 |
03:57:41 |
1.0 |
2 |
NOR |
35 |
Margrethe |
X-41 OD |
Olav Østervold |
|
|
03:42:12 |
04:00:11 |
2.0 |
3 |
NOR |
9701 |
Amaryllis |
FIRST 40.7 |
Inge André Utåker |
|
|
03:53:37 |
04:00:51 |
3.0 |
4 |
NOR |
11754 |
Flyfisk II |
FIRST 40.7 |
Magnus Stangeland |
|
|
03:55:02 |
04:02:47 |
4.0 |
5 |
NOR |
9000 |
XFram |
ILC 40 |
Jan Åge Langeland |
|
|
03:40:22 |
04:06:08 |
5.0 |
6 |
NOR |
12141 |
Serenity |
First 44.7 |
Fridtjov Bergmann |
|
|
03:56:37 |
04:07:44 |
6.0 |
7 |
NOR |
10002 |
Grand Tante |
GRAND SOLEIL 40 R |
Sigbjørn Paus |
|
|
04:05:56 |
04:11:05 |
7.0 |
8 |
NOR |
11044 |
Tussi |
Bavaria 38 Match |
Paul Øyvind Mehammer |
|
|
04:13:35 |
04:11:18 |
8.0 |
|
Klasse : Turklasse Startsignal : 2. Start klasseflagg F |
Antall påmeldte : 3 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
0 |
NOR |
10763 |
Ine |
Sun Fast 37 |
Ole Morten Lom |
|
|
05:07:26 |
05:07:26 |
0.0 |
0 |
UKJ |
999916 |
Athene |
Jeanneau Sun Odyssey 36i |
Reidar Borgen |
|
|
05:07:46 |
05:07:46 |
0.0 |
0 |
NOR |
12057 |
Katinken |
Grand Soleil 37 B&C dyp kjøl |
Tord Hjellestad |
|
|
04:08:06 |
04:08:06 |
0.0 |
Data fra Seil95
|
For uavhentede premier kontakt oss på
regatta@os-seilforening.org