|
||||||||||||
Klasse : Turklasse Startsignal : 1. start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Doublehanded Startsignal : 1. start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 8 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 10615 | Stella | Sun Fast 37 | Terje Rønning Eltvik/ Ole Morten Lom | 04:06:03 | 03:52:01 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 11921 | Silje | Sun Od 40.3 | Roy Nilsen/Øystein Forland | 04:12:13 | 04:00:06 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 12800 | Vilja | First 36.7 | Pål Rasmus Njølstad/Pål Holst | 04:08:41 | 04:01:43 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 8823 | Piano | MAXI 380+ | Sverre Holm/Arve Holm | 04:16:56 | 04:08:58 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | 04:31:23 | 04:14:17 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 14232 | Tayo | LINJETT 32 7/8 | Jon Hægland/Otto Hægland | 05:27:11 | 04:41:22 | 6.0 | ||||
9 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga/Olav Nicolay Larsson Aga | DNF | 9.0 | |||||
9 | NOR | 14865 | Vito 4 | ELAN 37 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | DNF | 9.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating t.o.m 0,999 Startsignal : 2. start Klasseflagg E | Antall påmeldte : 6 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 12314 | Adagio | Bavaria 39 Cr | Bjørn Ofte | 04:20:24 | 04:11:17 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 12136 | Synzygus | Oceanis 331 Clipper | Øyvind Hauge | 05:07:22 | 04:46:09 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 14605 | Carolina av alvøen I | Elan 37 dyp kjøl | Frank Nyheim | 04:51:09 | 04:47:04 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 9479 | Alida | DUFOUR 30 CLASSIC | Terje Klyve | 05:41:28 | 04:50:55 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 14447 | Caroline | Hanse 325 | Torvald Fossestøl | 05:21:04 | 04:54:05 | 5.0 | ||||
7 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | DNF | 7.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating f.o.m 1.000 Startsignal : 2. Start Klasseflagg E | Antall påmeldte : 9 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker | 03:40:32 | 03:48:28 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 12141 | Serenity | First 44.7 | Fridtjov Bergmann | 03:42:17 | 03:54:57 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 12057 | Katinken | Grand Soleil 37 B&C dyp kjøl | Tord Hjellestad | 03:53:38 | 03:55:30 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 11873 | Scirocco III | GRAND SOLEIL 45 | Bernt Svendsen | 03:45:39 | 03:57:23 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 152 | Zefyr-3 | X-35 OD | Petter Sørhaug | 03:55:48 | 03:59:20 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 10002 | Grand Tante | GRAND SOLEIL 40 R | Sigbjørn Paus | 04:02:53 | 04:09:11 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 11518 | Tina II | DUFOUR 40 HR | Svein Skoglund | 04:08:52 | 04:09:36 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 11410 | New Excuse | First 44.7 | Marius Filtvedt | 04:04:41 | 04:20:49 | 8.0 | ||||
10 | NOR | 12130 | Chablis | First 44.7 | Ole eirik Lerøy | DNF | 10.0 |
Data fra Seil95 |
For uavhentede premier kontakt oss på regatta@os-seilforening.org