|
||||||||||||
Klasse : Turklasse Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 4 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR | 3639 | Cecilie II | ALBIN NOVA | Juraj Palenik | 05:55:21 | 03:14:07 | 2.0 | ||||
1 | NOR | 15102 | Gambler | GRANADA 32 | Geir Tennebekk | 06:07:49 | 03:14:07 | 2.0 | ||||
1 | NOR | 15108 | Freyja | bavaria 40 | Knut Reidar Berentzen | 05:52:15 | 03:14:07 | 2.0 | ||||
5 | NOR | 15913 | Serenita | Elan GT5 | Tore Knudsen | DNF | 5.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating/u spinnaker Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 0 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Singlehanded Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 3 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 9479 | Alida | DUFOUR 30 CLASSIC | Terje Klyve | 05:23:56 | 04:35:40 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 6045 | Seagirl | COMFORTINA 36 | Sigurd Utbjoe | 04:59:48 | 04:39:42 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 14447 | Calluna | Hanse 325 | Frode T. Haugland | 05:54:17 | 05:23:48 | 3.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Doublehanded Startsignal : 2.Start Klasseflagg E | Antall påmeldte : 20 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 4352 | Shiraz | CUMULUS | Gordon Wright/Gry Hunstad | 05:15:06 | 04:21:13 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 12443 | White Shadow | Landmark 43 | Eirik Rosenberg/Martin Hope | 04:03:44 | 04:32:15 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 9341 | X-faktor | X-332 | Harald Matland/Eivind Tysse | 04:50:26 | 04:34:27 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Jan Vidar Nordstrand/Karen Drange | 04:49:07 | 04:38:25 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 12800 | Vilja | First 36.7 | Pål Rasmus Njølstad/Pål Holst | 04:50:59 | 04:43:25 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga/Halvor Aga | 05:01:52 | 04:44:03 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 11341 | Levens | Elan 37 dyp kjøl | Willy Forland/Kåre Forland | 04:49:20 | 04:45:51 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 14865 | Vito 4 | ELAN 37 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | 04:55:54 | 04:47:36 | 8.0 | ||||
9 | NOR | 19 | Stjernebris II | X-35 OD | Ola Mathias Johannessen | 04:49:44 | 04:48:34 | 9.0 | ||||
10 | NOR | 13509 | Trass | Elan 37 | Torvald Fossestøl | 04:54:03 | 04:52:17 | 10.0 | ||||
11 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | 05:17:37 | 04:57:17 | 11.0 | ||||
12 | NOR | 10844 | Ventus | Bavaria 35 Match | Jens Åge Ellingsund/Benjamin Venø | 05:06:50 | 04:57:37 | 12.0 | ||||
13 | NOR | 11518 | Tina II | DUFOUR 40 HR | Svein Skoglund/Bjarte Bergtun | 04:59:34 | 04:59:16 | 13.0 | ||||
14 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker/Eskil Holme | 04:52:56 | 05:01:43 | 14.0 | ||||
15 | NOR | 35 | Sval | X-41 OD | Håvard Dale/Kristian Øpstad | 04:52:26 | 05:13:11 | 15.0 | ||||
16 | NOR | 11968 | Farvide | First 44.7 | Arvid Høgelid/Tom Berg | 04:57:30 | 05:15:21 | 16.0 | ||||
17 | NOR | 15951 | Sheep Dip | Dehler 42 | Kjetil Knudsen/Kjell Ove Bruås | 05:07:20 | 05:21:09 | 17.0 | ||||
18 | NOR | 15395 | Lyra | Hanse 430 | Are Pedersen/Espen Eriksen | 05:38:07 | 05:43:11 | 18.0 | ||||
19 | NOR | 9728 | Alma | Grand Soleil 43 | Frode Hølleland/? | 05:42:46 | 05:44:49 | 19.0 | ||||
21 | NOR | 11921 | Silje | Sun Od 40.3 | Roy Nilsen/Siri Matre | DNS | 21.0 |
Data fra Seil95 |
For uavhentede premier kontakt oss på regatta@os-seilforening.org