Løp:
Løp 4
Lengde:
8.2 Nm
Vind:
SV 4-7 M/S %
Rating:
NOR Rating Distanseseilas Tretall system medium tid på tid
|
Klasse : Turklasse Startsignal : 1.Start Klasseflagg D |
Antall påmeldte : 1 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
0 |
NOR |
15720 |
MAi 3 |
Bavaria 36 |
Øyvind Nesse |
|
|
DNC |
|
0.0 |
|
Klasse : NOR Rating Uten spinnaker Startsignal : 1.Start Klasseflagg D |
Antall påmeldte : 0 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
|
Klasse : NOR Rating t.o.m 0.940 Startsignal : 1.Start Klasseflagg D |
Antall påmeldte : 8 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
2001 |
Pondus |
EXPRESS |
Fredrik Normann Hansen |
|
|
01:37:19 |
01:42:05 |
1.0 |
2 |
NOR |
5848 |
Alfred |
FIRST 30E MH |
Petter Strømme |
|
|
01:45:43 |
01:54:42 |
2.0 |
3 |
NOR |
14232 |
Tayo |
LINJETT 32 7/8 |
Otto Hægland |
|
|
01:47:52 |
01:56:29 |
3.0 |
4 |
NOR |
12136 |
Synzygus |
Oceanis 331 Clipper |
Øyvind Hauge |
|
|
01:46:22 |
02:02:44 |
4.0 |
5 |
NOR |
14629 |
Akina |
Oceanis 31 |
Leif Martin Hetleflåt |
|
|
01:52:57 |
02:02:53 |
5.0 |
6 |
NOR |
13951 |
Stormen |
Hanse 320 -1009 |
Audun Kim Midttveit |
|
|
01:56:53 |
02:08:34 |
6.0 |
9 |
NOR |
7298 |
Ina Kristine |
NESSY 94 SPESIAL |
Janet Lepsøy |
|
|
DNC |
|
9.0 |
9 |
NOR |
7031 |
Brigten |
CONTRAST 33 |
Harald Ingebrigtsen |
|
|
DNC |
|
9.0 |
|
Klasse : NOR Rating 0.941 til 1.009 Startsignal : 2. Start Klasseflagg E |
Antall påmeldte : 13 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
9823 |
Miramis |
ELAN 333 |
Erik Lie-Nielsen |
|
|
01:31:13 |
01:46:48 |
1.0 |
2 |
NOR |
11044 |
Tussi |
Bavaria 38 Match |
Paul Øyvind Mehammer |
|
|
01:27:40 |
01:48:31 |
2.0 |
3 |
NOR |
11247 |
Miss Helen |
First 36.7 |
Frode Rønning |
|
|
01:30:11 |
01:49:45 |
3.0 |
4 |
NOR |
15774 |
Paprika II |
J/88 |
per højgaard nielsen |
|
|
01:29:31 |
01:50:27 |
4.0 |
5 |
NOR |
11341 |
Levens |
Elan 37 dyp kjøl |
Willy Forland |
|
|
01:30:50 |
01:52:48 |
5.0 |
6 |
NOR |
13434 |
Marlin |
Dehler 34 SV |
Hermod Opstvedt |
|
|
01:35:04 |
01:55:47 |
6.0 |
7 |
NOR |
6874 |
Kelso |
CROWN 39 |
Jon Hardie |
|
|
01:36:23 |
01:57:41 |
7.0 |
14 |
NOR |
8823 |
Piano |
MAXI 380+ |
Sverre Holm |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
10844 |
Ventus |
Bavaria 35 Match |
Jens-Åge Ellingsund |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
12800 |
Vilja |
First 36.7 |
Pål Rasmus Njølstad |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
14452 |
Skarven |
Sun Fast 37 |
Per Aga |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
12144 |
FS 2 |
First 34.7 |
Jan Vidar Nordstrand |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
15751 |
Deep Shit |
Seascape 27 |
Kjetil Knudsen |
|
|
DNC |
|
14.0 |
|
Klasse : 1.01 og over Startsignal : 2. Start Klasseflagg E |
Antall påmeldte : 17 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
11590 |
Pluto |
FIRST 40.7 |
Thomas Magnussen |
|
|
01:23:42 |
01:47:28 |
1.0 |
2 |
NOR |
12011 |
gamma |
X-43 |
Gunnar Grevstad |
|
|
01:24:36 |
01:50:08 |
2.0 |
3 |
NOR |
14550 |
Yabadoo |
Hanse 430 |
Trond Wickman |
|
|
01:28:57 |
01:53:35 |
3.0 |
4 |
NOR |
11518 |
Tina II |
DUFOUR 40 HR |
Svein Skoglund |
|
|
01:33:37 |
01:57:18 |
4.0 |
18 |
NOR |
10407 |
Madcap |
FIRST 40.7 |
Birger Bjerke |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
11357 |
Krabbelure |
FIRST 45 F5 |
Henrik Wigers Larsen |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
12141 |
Serenity |
First 44.7 |
Fridtjov Bergmann |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
11754 |
FirstPrice |
FIRST 40.7 |
Geir Einarsen |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
13840 |
Galadriel |
Hanse 400e |
Lars Christian Stendal |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
9701 |
Amaryllis |
FIRST 40.7 |
Inge André Utåker |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
14941 |
Sheep Dip |
Dehler 38 13- |
Kjetil Knudsen |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
15067 |
Majuca |
Bavaria 46 CRUISER |
Lars Hovland |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
14930 |
Stegg XVI |
Dehler 38R 13- |
Stein Olav Drange |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
12700 |
Winocean |
FIRST 40.7 |
Carl Olav Wickmann |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
GBR |
5052 |
Bergen Yacht Baat |
ILC 40 |
Fabian Bruvik |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
11102 |
Frøken Smilla |
FIRST 40.7 |
Morten Fotland |
|
|
DNC |
|
18.0 |
18 |
NOR |
15644 |
NN |
Elan S4 |
Sølvi Uthaug |
|
|
DNC |
|
18.0 |
Data fra Seil95
|
For uavhentede premier kontakt oss på
regatta@os-seilforening.org