Løp:
Løp 7
Lengde:
7.6 Nm
Vind:
NV 2-5 M/S %
Rating:
NOR Rating Pølsebane Tretall system lav tid på tid
|
Klasse : Turklasse Startsignal : 1. Start klasseflagg D |
Antall påmeldte : 3 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
0 |
NOR |
4804 |
Nicole |
MIXER CR |
Henrik Birkeland |
|
|
DNC |
|
0.0 |
0 |
NOR |
828 |
Xarven |
Albin Express |
Amos Howard |
|
|
DNC |
|
0.0 |
0 |
NOR |
15919 |
Minst II |
Bavaria 30 |
Atle Kvinge |
|
|
DNC |
|
0.0 |
|
Klasse : NOR Rating/u spinnaker Startsignal : 1. Start klasseflagg D |
Antall påmeldte : 0 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
|
Klasse : NOR Rating inntil 0.940 Startsignal : 1. Start klasseflagg D |
Antall påmeldte : 8 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
11460 |
Najaden |
Rhapsody 34 |
Kenneth Aase |
|
|
01:50:42 |
01:13:56 |
1.0 |
2 |
NOR |
7298 |
Ina Kristine |
NESSY 94 SPESIAL |
Janet Lepsøy |
|
|
01:51:43 |
01:16:58 |
2.0 |
3 |
NOR |
12136 |
Synzygus |
Oceanis 331 Clipper |
Øyvind Hauge |
|
|
02:01:44 |
01:19:44 |
3.0 |
4 |
NOR |
14629 |
Akina |
Oceanis 31 |
Leif Martin Hetleflåt |
|
|
02:09:41 |
01:22:05 |
4.0 |
5 |
NOR |
13951 |
Stormen |
Hanse 320 -1009 |
Audun Kim Midttveit |
|
|
02:08:36 |
01:25:54 |
5.0 |
6 |
NOR |
1344 |
Køddabassen |
Robber 3E |
Eirik Glesnes |
|
|
02:35:17 |
01:32:42 |
6.0 |
9 |
NOR |
660 |
Mira |
J-80 OD |
Jens Riis |
|
|
DNC |
|
9.0 |
9 |
NOR |
865 |
Moet |
Express |
Anne Hatteberg |
|
|
DNC |
|
9.0 |
|
Klasse : NOR Rating 0,941 til 1,009 Startsignal : 1. Start klasseflagg D |
Antall påmeldte : 14 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
11044 |
Tussi |
Bavaria 38 Match |
Paul Øyvind Mehammer |
|
|
01:32:37 |
01:07:36 |
1.0 |
2 |
NOR |
9823 |
Miramis |
ELAN 333 |
Erik Lie-Nielsen |
|
|
01:36:19 |
01:08:05 |
2.0 |
3 |
NOR |
15774 |
Paprika II |
J/88 |
Per Højgaard Nielsen |
|
|
01:34:01 |
01:10:13 |
3.0 |
4 |
NOR |
8823 |
Piano |
MAXI 380+ |
Sverre Holm |
|
|
01:38:01 |
01:10:28 |
4.0 |
5 |
NOR |
12800 |
Vilja |
First 36.7 |
Pål Rasmus Njølstad |
|
|
01:37:41 |
01:12:28 |
5.0 |
6 |
NOR |
11247 |
Miss Helen |
First 36.7 |
Frode Rønning |
|
|
01:37:31 |
01:12:33 |
6.0 |
7 |
NOR |
14452 |
Skarven |
Sun Fast 37 |
Per Aga |
|
|
01:45:19 |
01:13:24 |
7.0 |
8 |
NOR |
6874 |
Kelso |
CROWN 39 |
Jon Hardie |
|
|
01:40:47 |
01:14:52 |
8.0 |
9 |
NOR |
10908 |
Lona Hi5 |
Hanse 371 |
Espen Sandøy |
|
|
01:50:22 |
01:20:53 |
9.0 |
15 |
NOR |
10844 |
Ventus |
Bavaria 35 Match |
Jens Åge Ellingsund |
|
|
DNC |
|
15.0 |
15 |
NOR |
13434 |
Marlin |
Dehler 34 SV |
Hermod Opstvedt |
|
|
OCS |
|
15.0 |
15 |
NOR |
14865 |
Vito 4 |
ELAN 37 |
Nina Rosenlund |
|
|
DNC |
|
15.0 |
15 |
NOR |
15751 |
Deep Shit |
Seascape 27 |
Kjetil Knudsen |
|
|
DNC |
|
15.0 |
15 |
NOR |
9362 |
Xem |
X-362 SPORT |
Kjell Magnus Økland |
|
|
DNC |
|
15.0 |
|
Klasse : NOR Rating 1,010 og over Startsignal : 2. Start klasseflagg E |
Antall påmeldte : 18 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
19 |
Stjernebris II |
X-35 OD |
Mathias Landaas Johannessen |
|
|
01:27:11 |
01:07:39 |
1.0 |
2 |
NOR |
14930 |
Stegg XVI |
Dehler 38R 13- |
Stein Olav Drange |
|
|
01:32:55 |
01:10:03 |
2.0 |
3 |
NOR |
12700 |
Winocean |
FIRST 40.7 |
Carl Olav Wickmann |
|
|
01:29:45 |
01:10:05 |
3.0 |
4 |
NOR |
11357 |
Krabbelure |
FIRST 45 F5 |
Henrik Wigers Larsen |
|
|
01:31:46 |
01:10:28 |
4.0 |
5 |
NOR |
10407 |
Madcap |
FIRST 40.7 |
Birger Bjerke |
|
|
01:34:08 |
01:11:38 |
5.0 |
6 |
NOR |
10533 |
STORM |
FIRST 40.7 |
Petter Strømme |
|
|
01:40:03 |
01:14:20 |
6.0 |
7 |
NOR |
14550 |
Yabadoo |
Hanse 430 |
Trond Wickman |
|
|
01:42:53 |
01:16:20 |
7.0 |
8 |
NOR |
11518 |
Tina II |
DUFOUR 40 HR |
Svein Skoglund |
|
|
01:46:18 |
01:18:14 |
8.0 |
9 |
NOR |
11754 |
FirstPrice |
FIRST 40.7 |
Geir Einarsen |
|
|
01:44:51 |
01:19:41 |
9.0 |
10 |
NOR |
11590 |
Pluto |
FIRST 40.7 |
Thomas Magnussen |
|
|
01:46:32 |
01:20:25 |
10.0 |
11 |
NOR |
12141 |
Serenity |
First 44.7 |
Frdtjov Bergmann |
|
|
01:44:36 |
01:21:22 |
11.0 |
12 |
NOR |
12011 |
gamma |
X-43 |
Gunnar Grevstad |
|
|
01:49:39 |
01:25:18 |
12.0 |
19 |
NOR |
13840 |
Galadriel |
Hanse 400e |
Lars Christian Stendal |
|
|
DNC |
|
19.0 |
19 |
NOR |
9701 |
Amaryllis |
FIRST 40.7 |
Inge André Utåker |
|
|
DNC |
|
19.0 |
19 |
NOR |
14717 |
Alibi |
Dehler 41 JV Dyp kjøl |
Harald Thomsen |
|
|
DNC |
|
19.0 |
19 |
NOR |
15067 |
Majuca |
Bavaria 46 CRUISER |
Lars Hovland |
|
|
DNC |
|
19.0 |
19 |
NOR |
11102 |
Frøken Smilla |
FIRST 40.7 |
Morten Fotland |
|
|
DNC |
|
19.0 |
19 |
NOR |
15831 |
HVA |
Hanse 495 |
Joachim Strøm-Erichsen |
|
|
DNC |
|
19.0 |
Data fra Seil95
|
For uavhentede premier kontakt oss på
regatta@os-seilforening.org