Løp:
Løp 3 (Avk.)
Lengde:
3.3 Nm
Vind:
S-SSV 1-3 M/S %
Rating:
NOR Rating Distanseseilas Tretall system lav tid på tid
|
Klasse : Turklasse Startsignal : Klasseflagg D 1. Start |
Antall påmeldte : 1 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
0 |
NOR |
7031 |
Brigten |
CONTRAST 33 |
Knut Iversen |
|
|
DNC |
|
0.0 |
|
Klasse : NOR Rating/u spinnaker Startsignal : Klasseflagg D 1. Start |
Antall påmeldte : 2 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
3 |
NOR |
11240 |
Stayer 2 |
First 36.7 |
Christian Irgens |
|
|
DNC |
|
3.0 |
3 |
NOR |
625 |
Gullango |
J-80 OD |
Lars Fosse |
|
|
DNC |
|
3.0 |
|
Klasse : NOR Rating inntil 0.940 Startsignal : Klasseflagg D 1. Start |
Antall påmeldte : 5 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
12136 |
Synzygus |
Oceanis 331 Clippe |
Øyvind Hauge |
|
|
01:22:52 |
01:02:43 |
1.0 |
2 |
NOR |
13951 |
Stormen |
Hanse 320 -1009 |
Audun Kim Midttveit |
|
|
01:37:14 |
01:12:55 |
2.0 |
6 |
NOR |
14232 |
Tayo |
LINJETT 32 7/8 |
Otto Hægland |
|
|
DNC |
|
6.0 |
6 |
NOR |
9479 |
Alida |
DUFOUR 30 CLASSIC |
Terje Klyve |
|
|
DNC |
|
6.0 |
6 |
NOR |
11428 |
Enigheten |
First 25.7 |
Knut Jørgen Haaland |
|
|
DNC |
|
6.0 |
|
Klasse : NOR Rating 0,941 til 1,009 Startsignal : Klasseflagg D 1. Start |
Antall påmeldte : 13 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
11247 |
Miss Helen |
First 36.7 |
Frode Rønning/Eivind Rønning |
|
|
00:56:41 |
00:47:53 |
1.0 |
2 |
NOR |
8823 |
Piano |
MAXI 380+ |
Sverre Holm |
|
|
00:58:14 |
00:48:06 |
2.0 |
3 |
NOR |
9823 |
Miramis |
ELAN 333 |
Erik Lie-Nielsen |
|
|
01:01:27 |
00:49:31 |
3.0 |
4 |
NOR |
6874 |
Kelso |
CROWN 39 |
Jon Hardie |
|
|
01:00:29 |
00:51:21 |
4.0 |
5 |
NOR |
14865 |
Vito 4 |
ELAN 37 |
Petter Ankjær-jensen |
|
|
01:01:01 |
00:51:37 |
5.0 |
6 |
NOR |
13434 |
Marlin |
Dehler 34 SV |
Hermod Opstvedt |
|
|
01:01:59 |
00:52:26 |
6.0 |
7 |
NOR |
15774 |
Paprika II |
J/88 |
Kenneth Aase |
|
|
01:01:54 |
00:53:36 |
7.0 |
8 |
NOR |
13509 |
Trass |
Elan 37 |
Torvald Fossestøl |
|
|
01:05:12 |
00:55:52 |
8.0 |
9 |
NOR |
10908 |
Lona Hi5 |
Hanse 371 |
Espen Sandøy |
|
|
01:28:09 |
01:09:38 |
9.0 |
14 |
NOR |
10844 |
Ventus |
Bavaria 35 Match |
Jens Åge Ellingsund |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
12800 |
Vilja |
First 36.7 |
Pål Rasmus Njølstad/Pål Holst |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
14452 |
Skarven |
Sun Fast 37 |
Per Aga |
|
|
DNC |
|
14.0 |
14 |
NOR |
11341 |
Levens |
Elan 37 dyp kjøl |
Willy Forland |
|
|
DNC |
|
14.0 |
|
Klasse : NOR Rating 1,010 og over Startsignal : Klasseflagg E 2. Start |
Antall påmeldte : 17 |
Plass |
Nasjon |
Seilnr. |
Båtnavn |
Båttype |
Rormann |
Forening |
Rating |
Anvendt tid |
Korrigert tid |
Poeng |
1 |
NOR |
12443 |
White Shadow |
Landmark 43 |
Eirik Rosenberg |
|
|
00:47:06 |
00:45:52 |
1.0 |
2 |
NOR |
12700 |
Winocean |
FIRST 40.7 |
Carl Olav Wickmann |
|
|
00:53:33 |
00:47:58 |
2.0 |
3 |
NOR |
19 |
Stjernebris II |
X-35 OD |
Ola Mathias Johannessen |
|
|
00:56:07 |
00:49:39 |
3.0 |
4 |
NOR |
9701 |
Amaryllis |
FIRST 40.7 |
Inge Andre Utåker |
|
|
00:57:13 |
00:50:45 |
4.0 |
5 |
NOR |
14930 |
Stegg XVI |
Dehler 38R 13- |
Stein Olav Drange |
|
|
00:58:46 |
00:50:53 |
5.0 |
6 |
NOR |
14550 |
Yabadoo |
Hanse 430 |
Trond Wickman |
|
|
01:03:09 |
00:54:14 |
6.0 |
7 |
NOR |
10407 |
Madcap |
FIRST 40.7 |
Birger Bjerke |
|
|
01:02:35 |
00:54:49 |
7.0 |
8 |
NOR |
15951 |
Sheep Dip |
Dehler 42 |
Kjetil Knudsen |
|
|
01:01:50 |
00:55:05 |
8.0 |
9 |
NOR |
11102 |
Frøken Smilla |
FIRST 40.7 |
Morten Fotland |
|
|
01:05:06 |
00:57:56 |
9.0 |
16 |
NOR |
11357 |
Krabbelure |
FIRST 45 F5 |
Henrik Wigers Larsen |
|
|
DNC |
|
16.0 |
16 |
NOR |
12011 |
gamma |
X-43 |
Gunnar Grevstad |
|
|
DNC |
|
16.0 |
16 |
NOR |
13840 |
Galadriel |
Hanse 400e |
Lars Christian Stendal/Thomas Stendal |
|
|
DNC |
|
16.0 |
16 |
NOR |
11518 |
Tina II |
DUFOUR 40 HR |
Svein Skoglund |
|
|
DNC |
|
16.0 |
16 |
NOR |
9000 |
XFram |
ILC 40 |
Stein-åge Blakstad/Jan Åge Langeland |
|
|
DNC |
|
16.0 |
16 |
NOR |
11590 |
Pluto |
FIRST 40.7 |
Thomas Magnussen |
|
|
DNC |
|
16.0 |
Data fra Seil95
|
For uavhentede premier kontakt oss på
regatta@os-seilforening.org