|
||||||||||||
Klasse : Turklasse Startsignal : Klasseflagg F 1. Start | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR | 13691 | Violetta | Etap 39S | Trygve Birkeli | 02:47:52 | 02:47:52 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 10728 | HisLordship II | OCEANIS 311 | Sverre Urheim Lie | 03:10:47 | 03:10:47 | 2.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating u/spinnaker Startsignal : Klasseflagg E 1. Start | Antall påmeldte : 4 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 8186 | Aurora | ALBIN 78 CIRRUS | Berit Rasmussen | 03:16:07 | 02:32:46 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 59 | Lundefuglen | IF | Birgitte M Lunde | 03:31:12 | 02:36:17 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 5034 | AJAJA | CUMULUS | Åge Milde | 03:16:45 | 02:40:09 | 3.0 | ||||
5 | NOR | 631 | Fønix | Scampi 30 | Helge Stokstad | DNC | 5.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating t.o.m 0.940 Startsignal : Klasseflagg G 2. Start | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 14232 | Tayo | LINJETT 32 7/8 | Otto Hægland | 02:54:06 | 02:30:46 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 7298 | Ina Kristine | NESSY 94 SPESIAL | Janet Lepsøy | 02:53:32 | 02:38:15 | 2.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Doublehanded Startsignal : Klasseflagg D 1. Start | Antall påmeldte : 6 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 10615 | Stella | Sun Fast 37 | Terje Rønning Eltvik/Nils Midtseter | 02:45:06 | 02:35:41 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 6874 | Kelso | CROWN 39 | Jon Hardie/Monika Christensen | 02:43:19 | 02:39:23 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 14865 | Vito 4 | ELAN 37 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | 02:45:41 | 02:41:12 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 14443 | First Mandela | First 35 09- | Henrik J. Nilsen/Sølvi Uthaug | 02:48:16 | 02:44:13 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Jan Vidar Nordstrand/Karen Drange | 02:49:30 | 02:44:35 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 11754 | FirstPrice | FIRST 40.7 | Geir Einarsen | 02:52:29 | 02:57:39 | 6.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating f.o.m 0.941 t.o.m 0.999 Startsignal : Klasseflagg J 2. Start | Antall påmeldte : 6 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 11168 | Silius | Elan 37 dyp kjøl | Toril Haugsdal | 02:36:57 | 02:35:51 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 14569 | MORILD2 | Sun Fast 37 | Helge Asperheim | 02:47:44 | 02:38:00 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | 02:43:25 | 02:40:08 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 14605 | Carolina av alvøen I | Elan 37 dyp kjøl | Frank Nyheim | 02:43:41 | 02:41:23 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 11044 | Tussi | Bavaria 38 Match | Paul Øyvind Mehammer | 02:44:09 | 02:42:40 | 5.0 | ||||
7 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga | DNS | 7.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating f.o.m 1.000 Startsignal : Klasseflagg K 2. Start | Antall påmeldte : 6 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 10002 | Grand Tante | GRAND SOLEIL 40 R | Sigbjørn Paus | 02:32:34 | 02:36:32 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 14930 | Stegg XVI | Dehler 38R 13- | Stein Olav Drange | 02:39:55 | 02:42:57 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 11873 | Scirocco III | GRAND SOLEIL 45 | Bernt Svendsen | 02:36:09 | 02:44:16 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 11968 | Farvide | First 44.7 | Arvid Høgelid | 02:35:40 | 02:48:07 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 11518 | Tina II | DUFOUR 40 HR | Svein Skoglund | 02:52:04 | 02:52:34 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 11590 | Pluto | FIRST 40.7 | Thomas Magnussen | 02:47:33 | 02:53:44 | 6.0 |
Data fra Seil95 |
For uavhentede premier kontakt oss på regatta@os-seilforening.org