|
||||||||||||
Klasse : Turklasse Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 2 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | NOR | 11968 | Farvide | First 44.7 | Arvid Høgelid | 04:38:40 | 03:14:07 | 0.0 | ||||
0 | NOR | 3950 | Sheeba | HR 312 | Audun Nordhus | DNC | 0.0 | |||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Singlehanded Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 1 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 15648 | Frida | ELAN 362 | Håkon Magne Fjæreide | 04:54:55 | 04:34:34 | 1.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating Doublehanded Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 11 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Karen Drange/Jan Vidar Nordstrand | 03:14:42 | 03:08:51 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 4352 | Shiraz | CUMULUS | Gordon Wright/Gry Hunstad | 04:49:30 | 03:59:59 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 9341 | X-faktor | X-332 | Harald Matland/ Wenche Sylta Matland | 04:21:56 | 04:08:18 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 11341 | Levens | Elan 37 dyp kjøl | Willy Forland/Kåre Forland | 04:22:58 | 04:21:23 | 4.0 | ||||
5 | NOR | 13951 | Stormen | Hanse 320 -1009 | Audun Kim Midttveit/Krister Steensen | 04:51:03 | 04:22:14 | 5.0 | ||||
6 | NOR | 14930 | Stegg XVI | Dehler 38R 13- | Stein Olav Drange/Jan Vee | 04:20:14 | 04:24:55 | 6.0 | ||||
7 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | 04:40:40 | 04:24:56 | 7.0 | ||||
8 | NOR | 15951 | Sheep Dip | Dehler 42 | Kjetil Knudsen/Rune Lavik | 04:09:57 | 04:25:41 | 8.0 | ||||
9 | NOR | 13509 | Trass | Elan 37 | Torvald Fossestøl | 04:28:45 | 04:30:05 | 9.0 | ||||
10 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga/ Kjell Skoglund | 04:46:50 | 04:31:37 | 10.0 | ||||
11 | NOR | 10533 | STORM | FIRST 40.7 | Petter Strømme/Kai Nilsen | 04:39:30 | 04:44:31 | 11.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating t.o.m 1.000 Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 3 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 14232 | Tayo | LINJETT 32 7/8 | Otto Hægland | 04:51:40 | 04:14:55 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 9479 | Alida | DUFOUR 30 CLASSIC | Terje Klyve | 05:01:54 | 04:19:19 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | 04:35:30 | 04:31:55 | 3.0 | ||||
|
||||||||||||
Klasse : NOR Rating f.o.m 1.001 Startsignal : 1.Start Klasseflagg D | Antall påmeldte : 4 | |||||||||||
Plass | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Anvendt tid | Korrigert tid | Poeng | ||
1 | NOR | 11590 | Pluto | FIRST 40.7 | Thomas Magnussen | 04:18:32 | 04:29:23 | 1.0 | ||||
2 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker | 04:20:56 | 04:33:11 | 2.0 | ||||
3 | NOR | 11754 | Virvar V | FIRST 40.7 | Espen Eriksen | 04:32:11 | 04:40:37 | 3.0 | ||||
4 | NOR | 12141 | Serenity | First 44.7 | Frdtjov Bergmann | 04:37:59 | 04:54:23 | 4.0 |
Data fra Seil95 |
For uavhentede premier kontakt oss på regatta@os-seilforening.org