|
||||||||||
Turklasse | Antall påmeldte : 2 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR | 13691 | Violetta | Etap 39S | Trygve Birkeli | Os Seilforening | 1.0 | 1 | 1.0 | |
2 | NOR | 10728 | HisLordship II | OCEANIS 311 | Sverre Urheim Lie | Bergens Seilforening | 2.0 | 2 | 2.0 | |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating u/spinnaker | Antall påmeldte : 4 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 59 | Lundefuglen | IF | Birgitte M Lunde | Milde Båtlag | 0.740(USP) | 3.0 | 1 | 3.0 |
2 | NOR | 8186 | Aurora | ALBIN 78 CIRRUS | Berit Rasmussen | Milde Båtlag | 0.779(USP) | 5.0 | 2 | 5.0 |
3 | NOR | 5034 | AJAJA | CUMULUS | Åge Milde | Milde Båtlag | 0.814(USP) | 5.0 | 3 | 5.0 |
4 | NOR | 631 | Fønix | Scampi 30 | Helge Stokstad | Nordhordland Seilforening | 0.809(USP) | 8.0 | 4 | 8.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating t.o.m 0.940 | Antall påmeldte : 2 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 14232 | Tayo | LINJETT 32 7/8 | Otto Hægland | Os Seilforening | 0.866 | 2.0 | 6 | 15.0 |
2 | NOR | 7298 | Ina Kristine | NESSY 94 SPESIAL | Janet Lepsøy | Os Seilforening | 0.912 | 4.0 | 14 | 25.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating Doublehanded | Antall påmeldte : 6 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 10615 | Stella | Sun Fast 37 | Terje Rønning Eltvik/Nils Midtseter | Os Seilforening | 0.943 | 4.0 | 2 | 11.0 |
2 | NOR | 14865 | Vito 4 | ELAN 37 | Nina Rosenlund/Petter Ankjær-Jensen | Ran Seilforening | 0.973 | 5.0 | 7 | 16.0 |
3 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Jan Vidar Nordstrand/Karen Drange | Nordhordland Seilforening | 0.971 | 6.0 | 10 | 20.0 |
4 | NOR | 6874 | Kelso | CROWN 39 | Jon Hardie/Monika Christensen | Os Seilforening | 0.976 | 7.0 | 8 | 19.0 |
5 | NOR | 14443 | First Mandela | First 35 09- | Henrik J. Nilsen/Sølvi Uthaug | Bergens Seilforening | 0.976 | 8.0 | 13 | 24.0 |
6 | NOR | 11754 | FirstPrice | FIRST 40.7 | Geir Einarsen | Milde Båtlag | 1.030 | 12.0 | 19 | 35.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating f.o.m 0.941 t.o.m 0.999 | Antall påmeldte : 6 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 11168 | Silius | Elan 37 dyp kjøl | Toril Haugsdal | Ran Seilforening | 0.993 | 3.0 | 1 | 6.0 |
2 | NOR | 14569 | MORILD2 | Sun Fast 37 | Helge Asperheim | Askøy Seilforening | 0.942 | 5.0 | 9 | 20.0 |
3 | NOR | 11044 | Tussi | Bavaria 38 Match | Paul Øyvind Mehammer | Os Seilforening | 0.991 | 6.0 | 3 | 12.0 |
4 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | Os Seilforening | 0.980 | 8.0 | 15 | 26.0 |
5 | NOR | 14605 | Carolina av alvøen I | Elan 37 dyp kjøl | Frank Nyheim | Askøy Seilforening | 0.986 | 10.0 | 18 | 30.0 |
6 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga | Os Seilforening | 0.942 | 11.0 | 20 | 38.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating f.o.m 1.000 | Antall påmeldte : 6 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 14930 | Stegg XVI | Dehler 38R 13- | Stein Olav Drange | Milde Båtlag | 1.019 | 3.0 | 5 | 14.0 |
2 | NOR | 10002 | Grand Tante | GRAND SOLEIL 40 R | Sigbjørn Paus | Os Seilforening | 1.026 | 5.0 | 4 | 12.0 |
3 | NOR | 11873 | Scirocco III | GRAND SOLEIL 45 | Bernt Svendsen | Askøy Seilforening | 1.052 | 6.0 | 11 | 20.0 |
4 | NOR | 11518 | Tina II | DUFOUR 40 HR | Svein Skoglund | Os Seilforening | 1.003 | 7.0 | 12 | 21.0 |
5 | NOR | 11968 | Farvide | First 44.7 | Arvid Høgelid | Milde Båtlag | 1.080 | 10.0 | 17 | 29.0 |
6 | NOR | 11590 | Pluto | FIRST 40.7 | Thomas Magnussen | Milde Båtlag | 1.037 | 11.0 | 16 | 28.0 |
|
Data fra Seil95 |