|
||||||||||
Turklasse | Antall påmeldte : 1 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOR | 12127 | SuMar II | Cyclades 43 | Øyvind Krokeide | Bergens Seilforening | 0.0 | 1 | 0.0 | |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating Singlehand | Antall påmeldte : 1 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 631 | Fønix | Scampi 30 | Helge Stokstad | Nordhordland Seilforening | 0.849 | 2.0 | 15 | 30.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating Doublehand | Antall påmeldte : 4 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 12144 | FS 2 | First 34.7 | Karen Drange/Jan Vidar Nordstrand | Os Seilforening | 0.988 | 5.0 | 8 | 16.0 |
2 | NOR | 11341 | Levens | Elan 37 dyp kjøl | Willy Forland/Kåre Forland | Ran Seilforening | 1.007 | 5.0 | 10 | 19.0 |
3 | NOR | 11136 | Gleden | Maxi 1050 | Finn Espeseth/Åse Espeseth | Askøy Seilforening | 0.952 | 6.0 | 12 | 22.0 |
4 | NOR | 13951 | Stormen | Hanse 320 -1009 | Audun Kim Midttveit/Knut Olaussen | Askøy Seilforening | 0.891 | 6.0 | 13 | 26.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating t.o.m 1.009 | Antall påmeldte : 4 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 14452 | Skarven | Sun Fast 37 | Per Aga | Os Seilforening | 0.953 | 2.0 | 2 | 7.0 |
2 | NOR | 14232 | Tayo | LINJETT 32 7/8 | Otto Hægland | Os Seilforening | 0.876 | 4.0 | 3 | 12.0 |
3 | NOR | 13434 | Marlin | Dehler 34 SV | Hermod Opstvedt | Os Seilforening | 0.986 | 6.0 | 6 | 14.0 |
4 | NOR | 11168 | Silius | Elan 37 dyp kjøl | Toril Haugsdal | Ran Seilforening | 1.004 | 8.0 | 11 | 20.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating uten spinnaker | Antall påmeldte : 3 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 5034 | AJAJA | CUMULUS | Åge Milde | Milde Båtlag | 0.817(USP) | 2.0 | 1 | 2.0 |
2 | NOR | 59 | Lundefuglen | IF | Birgitte M Lunde | Milde Båtlag | 0.744(USP) | 5.0 | 2 | 5.0 |
3 | NOR | 15830 | Cana | Bavaria 36 Avantga | Terje van der Meeren | Austevoll Seilforening | 0.908(USP) | 5.0 | 3 | 5.0 |
|
||||||||||
|
||||||||||
NOR Rating f.o.m 1.010 | Antall påmeldte : 11 | |||||||||
Plass. | Nasjon | Seilnr. | Båtnavn | Båttype | Rormann | Forening | Rating | Poeng | Overall plass. | Overall poeng |
1 | NOR | 14930 | Stegg XVI | Dehler 38R 13- | Stein Olav Drange | Milde Båtlag | 1.025 | 3.0 | 1 | 4.0 |
2 | NOR | 14445 | Argo | First 45 | Kenneth Midttun | Askøy Seilforening | 1.112 | 6.0 | 4 | 13.0 |
3 | NOR | 11518 | Tina II | DUFOUR 40 HR | Svein Skoglund | Os Seilforening | 1.013 | 7.0 | 9 | 18.0 |
4 | NOR | 9701 | Amaryllis | FIRST 40.7 | Inge André Utåker | Bergens Seilforening | 1.043 | 7.0 | 7 | 15.0 |
5 | GBR | 5052 | Bergen Yacht Baat | ILC 40 | Fabian Bruvik | Bergens Seilforening | 1.157 | 7.0 | 5 | 14.0 |
6 | NOR | 10533 | STORM | FIRST 40.7 | Petter Strømme | Milde Båtlag | 1.050 | 13.0 | 14 | 28.0 |
7 | NOR | 11754 | FirstPrice | FIRST 40.7 | Geir Einarsen | Milde Båtlag | 1.030 | 16.0 | 16 | 31.0 |
8 | NOR | 11590 | Pluto | FIRST 40.7 | Thomas Magnussen | Milde Båtlag | 1.041 | 18.0 | 17 | 32.0 |
9 | NOR | 12130 | Chablis | First 44.7 | Svein-Erik Johannessen | Åsane Seilforening | 1.074 | 19.0 | 18 | 35.0 |
10 | NOR | 10002 | Grand Tante | GRAND SOLEIL 40 R | Sigbjørn Paus | Os Seilforening | 1.036 | 19.0 | 19 | 35.0 |
11 | NOR | 11968 | Farvide | First 44.7 | Arvid Høgelid | Milde Båtlag | 1.089 | 20.0 | 20 | 36.0 |
|
Data fra Seil95 |